پلکسی گلاس از کجا بخریم

پلکسی گلاس از کجا بخریم > لیزرکات
۵
(۲)

اگر شما پاسخ این سوال را ندانید که « پلکسی گلاس از کجا بخریم » پول و زمان زیادی را از دست خواهید داد! هر روز مشتریان بسیار زیادی با فروشگاه ما تماس می گیرند و از کیفیت نامطلوب، خدمات و پاسخگویی غیرحرفه ای و علی الخصوص قیمت نامناسب برخی از فروشگاههایی که در زمینه پلکسی فعالیت می کنند، گله مندند. این مشتریان عزیز پاسخ این سوال را بدرستی نمی دانند که : پلکسی گلاس از کجا بخرند

برای اینکه بدانید پلکسی گلاس از کجا بخرید لازم نیست اینترنت را زیر و رو کنید. ما در این مطلب چند شاخص کلیدی برای یافتن بهترین سایت خرید پلکسی گلاس به شما معرفی می کنیم. کیفیت و قیمت منطقی ورق پلکسی جزو مواردی است که در این مطلب به بررسی آنها می پردازیم. در پایان این مطلب نیز نحوه خرید پلکسی گلاس را به شما ارائه می دهیم.

شما باید در انتخاب بهترین فروشگاه پلکسی گلاس به  4 مورد اصلی توجه کنید:

کیفیت شرط اصلی در خرید پلکسی

بهترین ورقهای پلکسی گلاس محصول کشور تایوان هستند. در فروشگاه لیزرکات نیز فقط پلکسی های تایوانی عرضه می شوند. ما در فروشگاه لیزرکات مرغوب ترین ورق پلکسی در ایران (که همان ورقهای تایوانی هستند) را عرضه می کنیم.

ورق پلکسی تایوانی سه خصوصیت اصلی دارد:

 • اگر پشت نور داشته باشند نور یکدست و جلوه درخشانی دارند
 • در برش لیزری هیچگونه سوختگی، زائده و آب شدگی ندارند
 • بر اثر عوامل جوی مختلف و طی سالیان دراز تغییر رنگ و حالت نمی دهند

ورق های پلکسی گلاس تایوانی هر سه خصوصیت بالا را دارند. این موارد است که باعث محبوبیت ورق پلکسی گلاس تایوانی در بازار ایران شده است.

اما ورقهای پلکسی تایوانی را چگونه بشناسیم؟

ورق اکریلیک یا همان پلکسی گلاس توسط کارخانجات مختلفی در سراسر دنیا تولید می شوند. این کارخانه ها در اقسی نقاط دنیا و در کشورهای مختلف اقدام به تولید ورق پلکسی گلاس می کنند.

کشورهایی نظیر چین ، تایوان، اندونزی، ویتنام و هنگ کنگ جزو برترین تولید کنندگان ورق پلکسی هستند و هرکدام ورقهای تولیدی خود را با برند مختص به خود روانه بازار می کنند.

توجه به برند ، بهترین روش شناسایی ورق های تایوانی است. اگر میخواهید بدانید که ورقی تایوانی است یا نه کافیست نام برند آنرا بدانید. برندهای زیر شناخته شده ترین و محبوبترین برندهای ورق تایوانی هستند:

بهترین برند ورق پلکسی گلاس لیزرکات

معروفترین و بهترین برندهای ورق پلکسی گلاس : یرلانگ (YearLong) ، چوچن (Chochen) ، جوکیما (Jokima) ،  ریچانگ (Raychung) ، اچ اچ سی (HHC) هستند.

ورقهای پلکسی تایوانی دارای یک برچسب مشخصات فنی هستند. این برچسب حاوی اطلاعات مهمی است. در قسمت سمت چپ این برچسب لوگوی برند درج شده است. و در بخش سمت راست کشور سازنده قید شده است. اطلاعات دیگری نظیر سایز ، رنگ و ضخامت را نیز می توانید در این برچسب مشاهده کنید.

برچسب اطلاعات فنی ورق پلکسی گلاس تایوانی

قیمت پلکسی باید مناسب باشد

شما باید از جایی ورق پلکسی گلاس بخرید که قیمت های منطقی داشته باشد. بهترین ورقهای پلکسی گلاس در ایران تایوانی هستند ولی نباید هزینه زیادی بابت این کیفیت پرداخت کنید.

فروشگاه لیزرکات انواع ورق پلکسی گلاس تایوانی را بر مبنای قیمت های صحیح و منطقی در دسترس شما قرار میدهد. قیمت ورق پلکسی گلاس در لیزرکات به طور روزانه آپدیت می شود و شما همیشه می توانید از قیمت روز ورق پلکسی گلاس در لیزرکات آگاه شوید.

قیمت ورقهای پلکسی تایوانی لیزرکات

برای مشاهده قیمت انواع ورق پلکسی کافیست از صفحه اصلی سایت ورق موردنظر خودتان را انتخاب کنید تا به صفحه خرید ورق مربوطه وارد شوید. از منوها ابعاد و ضخامت موردنظر خود را انتخاب کنید تا قیمت بطور اتوماتیک به شما نمایش داده شود.

پلکسی را از جایی که خدمات برش نیز ارائه میدهد، بخرید

ورقهای پلکسی گلاس برای ساخت محصولات متنوع استفاده می شوند. برای ساخت محصولات نیز بایستی ورق پلکسی توسط لیزر بریده شود. بنابراین بهتر است ورق پلکسی گلاس را از جایی بخرید که خدمات برش لیزری را نیز ارائه کند.

برش لیزری پلکسی گلاس را از لیزرکات بخواهید

خرید ورق پلکسی گلاس به تنهایی شاید نتواند مشکل شما را حل کند. وقتی شما اقدام به خرید پلکسی می کنید نیاز دارید که عملیات برشکاری و حکاکی نیز بر روی ورق انجام شود. اگر مجموعه و یا فروشگاهی نتواند این خدمات برش را در سطح کیفی خوب به شما ارئه دهد، کار شما به خوبی پیش نمی رود و عدم دریافت خدمات برش می تواند برای شما مشکل ساز شود.

ما در لیزرکات این خدمات برش لیزری را ارائه می دهیم. برای سفارش برش لیزری پلکسی گلاس کافیست فایل یا توضیحات خود را برای ما ارسال کنید. ضمنا باید ضخامت و رنگ ورق دلخواه خود را مشخص کنید.

پلکسی گلاس را از فروشنده تخصصی بخرید

اکیدا توصیه می کنیم پلکسی گلاس را مراکز اختصاصی فروش پلکسی و محصولات مرتبط با پلکسی خریداری کنید. فروشگاههای بسیار زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که در کنار فروش وسایل و محصولات گوناگون اقدام به فروش پلکسی گلاس نیز می کنند. توصیه جدی ما این است که پلکسی گلاس را از فروشگاهی بخرید که بصورت کاملا متمرکز ورق پلکسی و محصولات مرتبط با آن را عرضه می کند.

فروشگاه های تخصصی علاوه بر داشتن طیف وسیعی از ضخامتها و مدلهای مختلف پلکسی گلاس، رنگ بندی پلکسی کاملی را نیز به شما ارائه می کنند. ورق پلکسی گلاس متریالی ست که در طیف وسیعی از رنگها تولید می شود و فروشندگان تخصصی انواع رنگهای پلکسی گلاس را در ضخامتهای مختلف موجود دارند.

پلکسی گلاس را از فروشگاه تخصصی بخرید لیزرکات

امروزه فروش اینترنتی باعث سهولت در عرضه محصولات شده است ولی بهترین فروشگاهها آنهایی هستند که بطور کاملا تخصصی اقدام به عرضه محصول می کنند. ما در لیزرکات ( مرجع پلکسی گلاس کشور ) انواع ورق پلکسی گلاس و خدمات و محصولات مرتبط با آن را ارائه می کنیم و لوازم و وسایل متفرقه دیگری توسط لیزرکات عرضه نمی شود.

حالا پاسخ میدهیم: پلکسی گلاس از کجا بخریم ؟

حالا که پاسخ سوال خود در زمینه خرید پلکسی را پیدا کرده ایم و می دانیم که پلکسی گلاس را از کجا بخریم ، کافیست یکی از ۳ نوع پلکسی گلاسی که در لیزرکات عرضه می شود را انتخاب و خریدتان را انجام دهید:

۳۰۳,۰۰۰ تومان۳,۶۳۵,۰۰۰ تومان
۲۲۴,۰۰۰ تومان۳,۴۳۵,۰۰۰ تومان
۳۵۵,۰۰۰ تومان۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

مهمترین مزیت فروشگاه لیزرکات فروش ورق پلکسی در ابعاد کوچکتر از ورق کامل است. شما میتوانید هر رنگ و ضخامت ورقی که میخواهید را در ابعاد مورد نیازتان خریداری کنید.

⭐ روش خرید آسان پلکسی گلاس

کافیست به سایت لیزرکات وارد شوید و در همان صفحه اول انواع پلکسی را مشاده و خریدتان را انجام دهید

⭐ بهترین مارک پلکسی گلاس را از کجا بخریم ؟

بهترین مارک ورق پلکسی گلاس را باید از بین ورقهای پلکسی تایوانی انتخاب کنید. پلکسی های یرلانگ ، چوچن ، جوکیما و ریچانگ جزو بهترین برندهای پلکسی هستند

⭐ روش ارسال پلکسی گلاس

با خرید از سایت لیزرکات ورق پلکسی را از طریق یکی از روشهای وانت بار، پیک موتوری و یا پست پیشتاز در محل تحویل بگیرید

شما به این مطلب چند ستاره می دهید؟

سمت راست ۱ امتیاز و سمت چپ ۵ امتیاز

20 دیدگاه برای “پلکسی گلاس از کجا بخریم

  • لیزرکات گفته:

   سلام به شما… بله در زمینه ساخت چراغ هم می توانید استفاده کنید؛ ولی ما تجربه ای در این زمینه نداریم و در مورد نحوه ساخت و حالت دهی بایستی از افرادی که این کار را انجام داده اند سوال کنید

 1. محمدی گفته:

  سلام روزتون بخیر
  بنده از این طلق شیشه ای های با انعطاف پذیری زیاد برای میز ناهارخوری و میز عسلی نیاز دارم
  موجود دارید

  • مهران شکری گفته:

   سلام به شما.. طلق های شیشه ای انعطاف خوبی دارند و برای سفارش بایستی ابعاد موردنظرتان را به سانتیمتر بفرمائید

  • لیزرکات گفته:

   سلام و درود به شما…. اگر ورق کامل تهیه کنید بصورت شیت ارسال می شوند و اگر قطعات پلکسی که خریداری می کنید کوچکتر از نیم ورق باشند بصورت حبابدار بسته بندی می شوند

  • لیزرکات گفته:

   سلام بر شما.. ساعت کاری ما همه روزه از ساعت ۸ونیم صبح الی ۵ عصر است و جهت خرید پلکسی گلاس پیشنهاد می کنیم از طریق سایت اقدام کنید تا قبل از مراجعه سفارش شما مراحل آماده سازی را طی کرده باشد

 2. حوریه نیازمند گفته:

  سلام تلفنی بابت ۵ ورق پلکسی گلاس شفاف ۱۰ میل سوال کردم فرمودید موجود است اگر هفته آینده بخواهیم احتمال دارد موجودی شما تمام شود؟ از پاسخگویی شما متشکرم

  • لیزرکات گفته:

   سلام و درود بر شما…. برخی از صخامتها و رنگها پلکسی گلاس ممکن است در برخی مقاطع موجود نباشند؛ برای اطمینان بیشتر خریدتان را زودتر از موعد یک هفته انجام دهید

 3. علی گفته:

  برای یک ورق پلکسی که از شما بخریم بخوایم برش هم بزنید هزینه طراحیش چقدر میشه؟
  میخوام در چند سایز مختلف دایره های توی هم برش بخوره

  • لیزرکات گفته:

   سلام بر شما…. هزینه طراحی و برش پلکسی بستگی به نوع کار شما دارد. لطفا سفارش خود را از طریق واتساپ به شماره ۰۹۳۶۲۵۹۴۴۲۴ بفرستید

 4. REZA گفته:

  لطفا درخصوص خرید ورق سفید با ضخامت ۲ میلیمتر راهنمایی بفرمایید من متراژ ۱۰۰ متر با عرض ۱۰ سانتیمتر نیاز دارم (۱۰× ۱۸۳ سانتیمتر)
  ممنونم از همکاری شما

  • لیزرکات گفته:

   سلام بر شما…. لطفا این ابعاد را به شماره ما واتساپ کنید (۰۹۳۶۲۵۹۴۴۲۴) و نوع پلکسی سفیدی که میخواهید را بفرمائید. توضیح اینکه سه نوع پلکسی سفید موجود داریم: پلکسی دوغی، پلکسی استخوانی، پلکسی شیری. تفاوت این سه نوع را نیز میتوانید از مطلب روبرو بخوانید: فرق پلکسی شیری، دوغی و استخوانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.