پلکسی گلاس از کجا بخریم

پلکسی گلاس از کجا بخریم > لیزرکات

اگر شما پاسخ این سوال را ندانید که « پلکسی گلاس از کجا بخریم » پول و زمان زیادی را از دست خواهید داد! هر روز مشتریان بسیار زیادی با فروشگاه ما تماس می گیرند و از کیفیت نامطلوب، خدمات و پاسخگویی غیرحرفه ای و علی الخصوص قیمت نامناسب برخی از فروشگاههایی که در زمینه پلکسی فعالیت می کنند، گله مندند.

این مشتریان عزیز پاسخ این سوال را بدرستی نمی دانند که : پلکسی گلاس از کجا بخرند

برای اینکه بدانید پلکسی گلاس از کجا بخرید لازم نیست اینترنت را زیر و رو کنید. ما در این مطلب چند شاخص کلیدی برای یافتن بهترین سایت خرید پلکسی گلاس به شما معرفی می کنیم. کیفیت و قیمت منطقی ورق پلکسی جزو مواردی است که در این مطلب به بررسی آنها می پردازیم. در پایان این مطلب نیز نحوه خرید پلکسی گلاس را به شما ارائه می دهیم.

شما باید در انتخاب بهترین فروشگاه پلکسی گلاس به  ۴ مورد اصلی توجه کنید:

کیفیت شرط اصلی در خرید پلکسی

بهترین ورقهای پلکسی گلاس محصول کشور تایوان هستند. در فروشگاه لیزرکات نیز فقط پلکسی های تایوانی عرضه می شوند. ما در فروشگاه لیزرکات مرغوب ترین ورق پلکسی در ایران (که همان ورقهای تایوانی هستند) را عرضه می کنیم.

ورقهای پلکسی گلاس تایوانی سه خصوصیت اصلی دارند:

  • اگر پشت نور داشته باشند نور یکدست و جلوه درخشانی دارند
  • در برش لیزری هیچگونه سوختگی، زائده و آب شدگی ندارند
  • بر اثر عوامل جوی مختلف و طی سالیان دراز تغییر رنگ و حالت نمی دهند

ورق های پلکسی گلاس تایوانی هر سه خصوصیت بالا را دارند. این موارد است که باعث محبوبیت ورق پلکسی گلاس تایوانی در بازار ایران شده است.

اما ورقهای پلکسی تایوانی را چگونه بشناسیم؟

توجه به برند ، بهترین روش شناسایی ورق های تایوانی است. اگر میخواهید بدانید که ورقی تایوانی است یا نه کافیست نام برند آنرا بدانید. برندهای زیر شناخته شده ترین و محبوبترین برندهای ورق تایوانی هستند:

بهترین برند ورق پلکسی گلاس لیزرکات

معروفترین و بهترین برندهای ورق پلکسی گلاس : یرلانگ (YearLong) ، چوچن (Chochen) ، جوکیما (Jokima) ،  ریچانگ (Raychung) ، اچ اچ سی (HHC) هستند.

ورقهای پلکسی تایوانی دارای یک برچسب مشخصات فنی هستند. این برچسب حاوی اطلاعات مهمی است. در قسمت سمت چپ این برچسب لوگوی برند درج شده است. و در بخش سمت راست کشور سازنده قید شده است. اطلاعات دیگری نظیر سایز ، رنگ و ضخامت را نیز می توانید در این برچسب مشاهده کنید.

برچسب اطلاعات فنی ورق پلکسی گلاس تایوانی

قیمت پلکسی باید مناسب باشد

شما باید از جایی ورق پلکسی گلاس بخرید که قیمت های منطقی داشته باشد. بهترین ورقهای پلکسی گلاس در ایران تایوانی هستند ولی نباید هزینه زیادی بابت این کیفیت پرداخت کنید.

فروشگاه لیزرکات انواع ورق پلکسی گلاس تایوانی را بر مبنای قیمت های صحیح و منطقی در دسترس شما قرار میدهد. قیمت ورق پلکسی گلاس در لیزرکات به طور روزانه آپدیت می شود و شما همیشه می توانید از قیمت روز ورق پلکسی گلاس در لیزرکات آگاه شوید.

قیمت ورقهای پلکسی تایوانی لیزرکات

برای مشاهده قیمت انواع ورق پلکسی کافیست از صفحه اصلی سایت ورق موردنظر خودتان را انتخاب کنید تا به صفحه خرید ورق مربوطه وارد شوید. از منوها ابعاد و ضخامت موردنظر خود را انتخاب کنید تا قیمت بطور اتوماتیک به شما نمایش داده شود.

پلکسی را از جایی که خدمات برش نیز ارائه میدهد، بخرید

ورقهای پلکسی گلاس برای ساخت محصولات متنوع استفاده می شوند. برای ساخت محصولات نیز بایستی ورق پلکسی توسط لیزر بریده شود. بنابراین بهتر است ورق پلکسی گلاس را از جایی بخرید که خدمات برش لیزری را نیز ارائه کند.

برش لیزری پلکسی گلاس را از لیزرکات بخواهید

خرید ورق پلکسی گلاس به تنهایی شاید نتواند مشکل شما را حل کند. وقتی شما اقدام به خرید پلکسی می کنید نیاز دارید که عملیات برشکاری و حکاکی نیز بر روی ورق انجام شود. اگر مجموعه و یا فروشگاهی نتواند این خدمات برش را در سطح کیفی خوب به شما ارئه دهد، کار شما به خوبی پیش نمی رود و عدم دریافت خدمات برش می تواند برای شما مشکل ساز شود.

ما در لیزرکات این خدمات برش لیزری را ارائه می دهیم. برای سفارش برش لیزری پلکسی گلاس کافیست فایل یا توضیحات خود را برای ما ارسال کنید. ضمنا باید ضخامت و رنگ ورق دلخواه خود را مشخص کنید.

پلکسی گلاس را از فروشنده تخصصی بخرید

اکیدا توصیه می کنیم پلکسی گلاس را مراکز اختصاصی فروش پلکسی و محصولات مرتبط با پلکسی خریداری کنید. فروشگاههای بسیار زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که در کنار فروش وسایل و محصولات گوناگون اقدام به فروش پلکسی گلاس نیز می کنند. توصیه جدی ما این است که پلکسی گلاس را از فروشگاهی بخرید که بصورت کاملا متمرکز ورق پلکسی و محصولات مرتبط با آن را عرضه می کند.

پلکسی گلاس را از فروشگاه تخصصی بخرید لیزرکات

امروزه فروش اینترنتی باعث سهولت در عرضه محصولات شده است ولی بهترین فروشگاهها آنهایی هستند که بطور کاملا تخصصی اقدام به عرضه محصول می کنند. ما در لیزرکات انواع ورق پلکسی گلاس و خدمات و محصولات مرتبط با آن را ارائه می کنیم و لوازم و وسایل متفرقه دیگری توسط لیزرکات عرضه نمی شود.

حالا پاسخ میدهیم: پلکسی گلاس از کجا بخریم ؟

حالا که پاسخ سوال خود در زمینه خرید پلکسی را پیدا کرده ایم و می دانیم که پلکسی گلاس را از کجا بخریم ، کافیست یکی از ۳ نوع پلکسی گلاسی که در لیزرکات عرضه می شود را انتخاب و خریدتان را انجام دهید:

۱۸۸,۰۰۰ تومان۲,۹۰۴,۰۰۰ تومان
۱۶۸,۰۰۰ تومان۲,۸۱۵,۰۰۰ تومان
۳۵۵,۰۰۰ تومان۱,۲۹۰,۰۰۰ تومان

مهمترین مزیت فروشگاه لیزرکات فروش ورق پلکسی در ابعاد کوچکتر از ورق کامل است. شما میتوانید هر رنگ و ضخامت ورقی که میخواهید را در ابعاد مورد نیازتان خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.