معرفی ورق پلکسی یرلانگ

معرفی ورق پلکسی یرلانگ

ورق پلکسی یرلانگ یک برند محبوب در بین انواع ورق های پلکسی گلاس به شما می آید. کیفیت تولید پلکسی یرلانگ باعث شده است که در اکثر پروژه هایی که به نوعی ورق پلکسی مصرف می شود مورد استفاده قرار گیرد. ورق پلکسی یرلانگ اغلب در زمینه تابلوسازی تبلیغاتی کاربرد دارد و آن به دلیل شفافیت رنگی و وضوح تنالیته رنگی در پروژه هایی است که در آن ها از منابع نوری استفاده می شود. پلکسی یرلانگ نور را به خوبی و با یکنواختی کامل از خود عبور می دهد. یکی از معیارهایی که باعث اقبال یک برند پلکسی در بین مصرف کنندگان قلمداد می شود، نوع و کیفیت عبور نور از ورق پلکسی می باشد که برند یرلانگ در این زمینه موفق عمل کرده است.

"<yoastmark

کد رنگ ورق پلکسی یرلانگ

شماره کد رنگ های ورق پلکسی یرلانگ در برخی موارد با دیگر برندها متفاوت است؛ اما تنالیته رنگی این برند شباهت بسیار نزدیکی با مارک های دیگر پلکسی دارد. در برخی زمینه ها تنها پلکسی گلاس یرلانگ بهترین نتیجه را برای کار نهایی ایجاد می کند. که این امر ارتباط مستقیمی به تجربه قبلی در استفاده از انواع مارک های پلکسی دارد. ورق پلکسی یرلانگ در ۶۵ رنگ مختلف تولید می شود. اغلب این رنگ ها در ضخامت های مختلف عرضه می شوند و در پروژه های گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند. اما تعداد محدودی از این رنگ ها فقط در ضخامت ۲/۸ میلیمتر تولید و یا در بازار عرضه می شوند.     ورق پلکسی یرلانگ در دو نوع مات و ترانسپارنت تولید و در بازار عرضه می شود. پلکسی های مات به آن دسته از ورق هایی گفته می شود که اشیاء و اجسام در پشت آن ها دیده نمی شوند و یا به عبارتی شفافیت ندارند. کاربرد و نوع استفاده از پلکسی های مات با توجه به کاربری در پروژه تعیین می شود.  پلکسی های مات خود نیز به دو دسته تقسیم می شوند که دسته اول خاصیت عبور نور دارند یعنی اگر منبع نور پشت این ورق ها قرار گیرد روشنایی مناسبی با توجه به رنگ پلکسی ایجاد می کنند. اما دسته دیگر نور را از خود عبور نمی دهند و اغلب در مواردی کاربرد دارند که منابع نوری پشت کار قرار نمی گیرند. پلکسی های ترانسپارنت همان طور که از نامشان پیداست شفاف هستند. اما این شفافیت می تواند همراه با تنالیته رنگی باشد. در زیر نمونه های پلکسی ترانسپارنت با رنگ های مختلف قابل مشاهده است:

"<yoastmark

    پلکسی های ترانسپارنت کاربرد های محدودی دارند اما می توان با صرف کمی خلاقیت محصولات زیبایی به وسیله آن ها تولید نمود. ورق پلکسی یرلانگ دارای تنوع زیادی در پلکسی های ترانسپارنت می باشد.    

مختصری درباره کمپانی یرلانگ

کمپانی یرلانگ در سال ۱۹۷۲ در شهر تاینان کشور تایوان با هدف تولید ورق های اکریلیک تاسیس شد و سال بعد یعنی در سال ۱۹۷۳ دفتر خود در شهر تایپی را راه اندازی نمود. پس از سال ها توانست در سال ۲۰۱۲ به سقف تولید ۱۰٫۰۰۰مترمربع در سال دست پیدا کند. شعار این شرکت « کیفیت بالا، رضایت مشتری و سرویس دهی به موقع» می باشد که مدیران این شرکت صنعتی توانسته اند این مهم را به خوبی به اجرا در بیاورند.  

اگر نیاز به ورق پلکسی دارید همین حالا اقدام کنید:

ورق پلکسی گلاس چیست ( قسمت اول - معرفی )
حتما بخوانید...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.