معرفی انواع جای بروشور دیواری و رومیزی

انواع جای کاتالوگ و بروشور لیزرکات

استندهایی که برای قرار دادن انواع بروشور و کاتالوگ مورد استفاده قرار می‌گیرند به جاکاتالوگی یا جا بروشوری معروف هستند. این استندها که از جنس پلکسی تولید می‌شوند برای سایزهای مختلف کاغذ قابل استفاده هستند. در این مطلب ۳ مدل مختلف استندهای جای بروشور دیواری و رومیزی را به شما معرفی می‌کنیم و در پایان نحوه خرید این استندهای اداری را به شما توضیح می‌دهیم.

جهت خرید انواع جابروشوری و جاکاتالوگی دیواری و رومیزی روی محصوات زیر کلیک کنید و یکی را انتخاب کنید:

۳۹۰,۰۰۰ تومان۵۱۰,۰۰۰ تومان
۸۱,۰۰۰ تومان۱۷۶,۰۰۰ تومان
۱۶۵,۰۰۰ تومان۲۴۹,۰۰۰ تومان
۱,۱۸۰,۰۰۰ تومان۱,۶۴۰,۰۰۰ تومان

استند کاتالوگ و بروشور چیست؟

استند کاتالوگ و بروشور یک محصول ساخته شده از چنس پلکسی گلاس شفاف یا رنگی است که برای قرار دادن انواع کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی و آموزشی به کار می‌رود. این سازه‌های ساخته شده از جنس پلکسی برای سایزهای استاندارد کاغذ طراحی و تولید می‌شوند. استند کاتالوگ و بروشور معمولا به گونه‌ای طراحی می‌شود که تعداد تقریبی ۲۰۰ الی ۳۰۰ عدد برگه را در خود جای دهد.

 

جابروشوری دیواری و رومیزی پلکسی گلاس - لیزرکات

جنس ساخت استندهای بروشور

تمام استندهای جای کاتالوگ و بروشور از جنس ورق پلکسی گلاس تولید می‌شوند. برای تولید انواع استند کاتالوگ و بروشور،با توجه به طراحی، هم از پلکسی گلاس شفاف و هم از پلکسی گلاس رنگی استفاده می‌شود. اما به طور کلی پلکسی گلاس شفاف در ساخت انواع استندهای بروشور بیشترین کاربرد را دارد.

پلکسی گلاس شفاف (Clear Acrylic Sheet) نوعی پلاستیک فوق شفاف ضدخش است که به دلیل برش آسان توسط لیزر، برای تولید انواع استند به کار می‌رود. پلکسی گلاس شفاف پس از برش با لیزر آب نمی‌شود و هیچ‌گونه سوختگی یا خرابی در لبه‌های آن دیده نمی‌شود.

برای چسباندن و مونتاژ قطعات بریده شده پلکسی، از چسب کلروفرم استفاده می‌شود. کلروفرم نوعی حلّال شیمیایی‌ست که می‌تواند دو قطعه پلکسی را به خوبی به هم بچسباند؛ بی‌آنکه اثری از خود برجای بگذارد. قطعات چسبانده شده با کلروفرم بسیار مستحکم هستند و گرما و سرما نمی‌تواند دو قطعه چسبیده شده با کلروفرم را از هم جدا کند.

سایزهای جای بروشور و جاکاتالوگی

بروشورهای تبلیغاتی همیشه در سایزهای استاندارد تولید می‌شوند. سایزهایی نظیر A4 ، A5 ، A6 جزو سایزهای پرکاربرد کاغذ هستند. و استندهای کاتالوگ و بروشور نیز بر اساس همین سایزهای استاندارد طراحی و تولید می‌شوند.

استندهای بروشور چه از نوع رومیزی باشند و چه از نوع دیواری در سایزهای سفارشی نیز قابل تولید هستند. به لطف فن آوری برش لیزری میتوان هر نوع جابروشوری دیواری و رومیزی را در ابعاد سفارشی تولید کرد.

فضای داخل جابروشوری همیشه کمی بزرگتر است - لیزرکات

۳ مدل مختلف استندهای بروشور

حالا که استندهای بروشور و کاتالوگ را شناختید و با شویه تولید آن‌ها آشنا شده اید، در ادامه ۳ نوع استند جاکاتالوگی دیواری و رومیزی را به شما معرفی می‌کنیم:

جای بروشور دیواری تکی

حای بروشور دیواری تکی نوعی استند دیواری ساخته شده جنس پلکسی گلاس شفاف است. این استندهای دیواری مخصوص قرار دادن برگه‌ها و بروشورهای چاپ شده است. داخل جای بروشور دیواری می‌توانید تعدادی حدود ۴۰۰ عدد برگه قرار دهید.

جابروشوری دیواری به دلیل استحکام زیاد و فضای زیادی که دارد می‌تواند برگه‌های زیادی را در خود جای دهد. عرض جابروشوری دیواری نیز به قدری است که کاغذ به راحتی داخل آن قرار می‌گیرد؛ این یعنی عرض جابروشوری کمی بیشتر از اندازه استاندارد کاغذ است تا گذاشتن و برداشتن برگه‌ها و بروشورها به راحتی امکان‌پذیر باشد.

 

جهت خرید انواع جای بروشور دیواری و رومیزی با شماره تلفن‌های ۰۲۱۳۳۹۱۹۳۰۰ و ۰۹۳۶۲۵۹۴۴۲۴ تماس بگیرید

 

استفاده از پلکسی گلاس شفاف در ساخت جای بروشور دیواری باعث می‌شود بروشورها و حتی برگه‌های تبلیغاتی داحل آن دیده شود. این مزیت باعث می‌شود افرادی که می‌خواهند از بروشورهای داخل این استند استفاده کنند، در نگاه اول نوشته‌های روی بروشور را ببینند و اطلاعات اولیه موردنیازشان را کسب کنند.

البته به جز پلکسی شفاف از پلکسی گلاس رنگی نیز می‌توان برای ساخت جای بروشور دیواری استفاده کرد. برخی شرکت‌ها و موسساتی که لوازم اداری را طبق رنگ سازمانی خودشان سفارش می‌دهند می‌توانند این استندهای بروشور را در رنگ‌های مختلف نیز سفارش دهند.

خرید انواع جابروشوری دیواری پلکسی گلاس استند دیواری جاکاتالوگی دیواری لیزرکات

 

نصب جای بروشور دیواری

شما به دو روش می‌توانید جای بروشور را به دیوار نصب کنید: پشت جای بروشور سوراخ‌هایی تعبیه شده است که پیچ‌کردن جا بروشوری را به دیوار امکان‌پذیر می‌کند. کافیست جای بروشور دیواری را در محل موردنظر روی دیوار قرار دهید و جای سوراخ‌ها را روی دیوار علامت بزنید. پس از سوراخ‌کردن دیوار، جابروشوری را به دیوار پیچ کنید.

ضمنا شما می‌توانید تعداد بیشتری از جای بروشور دیواری را در کنار هم روی دیوار نصب کنید؛ و این امکان وجود دارد که با فواصل مشخص طولی یا عرضی این استندهای بروشور را به دیوار پیچ کنید.

روش دیگر نصب جابروشوری دیواری استفاده از چسب دوطرفه سلولزی است. کافیست چسب دو طرفه را پشت استند جابروشوری بچسبانید تا به‌صورت چسبدار قابل استفاده باشد. بهترین چسب دوطرفه برای چسباندن انواع استند بروشور دیواری، چسب دوطرفه اسفنجی است. این نوع چسب‌ها استحکام زیادی دارند و وزن زیادی را می‌توانند تحمل کنند.

جای کاتالوگ رومیزی

دومین نوع از استندهای بروشور و کاتالوگ، جای کاتالوگ رومیزی است. جاکاتالوگی رومیزی نیز مثل استندهای دیواری از جنس ورق پلکسی گلاس تولید می‌شوند. جاکاتالوگی های رومیزی در سایزهای استاندارد کاغذ ( A4 ، A5 ، A6 ) و در سایزهای سفارشی قابل تولید هستند.

 

جاکاتالوگی رومیزی در مدل‌های مختلفی تولید می‌شود - لیزرکات

 

جاکاتالوگی رومیزی به گونه‌ای طراحی شده است که از ایستایی بسیار خوبی برخوردار است. شما می‌توانید بدون نگرانی از افتادن جاکاتالوگی، تا حدود ۴۰۰ برگه را داخل آن بگذارید.

جای کاتالوگ رومیزی از جنس پلکسی گلاس خارجی درجه یک تولید شده و قطعات آن با چسب مخصوص پلکسی گلاس به یکدیگر چسبانده و مونتاژ می‌شوند. چسب‌های مخصوص پلکسی، کاملا شفاف هستند و قطعات پلکسی را به یکدیگر جوش می‌دهند؛ این ویژگی سبب می‌شود که جاکاتالوگی‌های ساخته شده با پلکسی گلاس علاوه بر زیبایی ظاهری، استحکام کافی نیز داشته باشند.

استندهای کاتالوگ رومیزی در مدل‌های مختلفی تولید می‌شوند ولی کاربری تمام مدل‌‌ها یکسان است.

 

طراحی استند جابروشوری دیواری به گونه ای است که استفاده از آن بسیار ساده بوده و با توجه به نیاز شما طراحی شده است.

 

جای کاتالوگ دیواری

و جای کاتالوگ دیواری نوع سوم از استندهای بروشور هستند که به صورت ۱۰ تایی تولید می‌شود. استندهای کاتالوگ دیواری شامل یک صفحه اصلی بزرگ هستند که ۱۰ عدد جابروشوری روی آن نصب شده است. صفحه زیرین این استند معمولا از جنس پلکسی گلاس رنگی و در رنگ‌های سفید و خاکستری تولید می‌‌شود.

مثل انواع دیگر محصولات پلکسی، استندهای دیواری کاتالوگ نیز بوسیله چسب کلروفرم مخصوص پلکسی گلاس (که کاملا شفاف است) مونتاژ می‌شود. چسب کلروفرم باعث جوش‌خوردن دو قطعه پلکسی گلاس به یکدیگر می‌شود و همین ویژگی باعث استحکام سازه‌های پلکسی، مثل کاتالوگی دیواری می‌شود.

جای کاتالوگ و بروشور دیواری پلکسی گلاس - لیزرکات

 

استندهای دیواری پلکسی اغلب در مراکز آموزشی، درمانی و سازمان‌هایی که پذیرای مراجعین زیادی هستند استفاه می‌شوند. جای کاتالوگ و بروشور دیواری این امکان را دارد که مدل‌های مختلف بروشور را در خود جای دهد و به‌صورت سازمان‌یافته و متمرکز انواع بروشور و کاتالوگ آموزشی یا اطلاع رسانی را در دسترس مخاطبین قرار دهد.

نحوه خرید انواع جابروشوری دیواری و رومیزی

حالا که با انواع استندهای بروشور و کاتالوگ رومیزی و دیواری آشنا شده‌اید قصد داریم روش‌های خرید و ارسال جاکاتالوگی‌ها به سراسر کشور را به شما توضیح دهیم. شما می‌توانید انواع جابروشوری و جاکاتالوگی دیواری را از سایت لیزرکات بصورت آنلاین خریداری کنید. در ادامه روش‌های پرداخت و دریافت سفارش را می‌خوانید.

برای خرید انواع جابروشوری دیواری و رومیزی کافیست از روش‌های زیر اقدام کنید:

۱- از منوی سایت روی «استند پلکسی» بزنید تا وارد صفحه استندهای پلکسی گلاس شوید. در این بخش مدل‌های مختلف را مشاهده می‌کنید. با کلیک بر روی هریک از محصولات وارد صفحه خرید می‌شوید و با انتخاب سایز دلخواه می‌توانید قیمت را مشاهده کنید.

پس از تکمیل خرید سفارش شما بوسیله پیک موتوری در تهران و پست پیشتاز به شهرهای دیگر ارسال می‌شود.

۲- بجز خرید آنلاین از سایت، می‌توانید مبلغ فاکتور سبد خریدتان را از طریق واریز کارت به کارت نیز پرداخت نمائید.

جهت ثبت سفارش خرید انواع جا بروشوری دیواری و رومیزی با شماره تلفن‌های ۰۲۱۳۳۹۱۹۳۰۰ و ۰۹۳۶۲۵۹۴۴۲۴ تماس بگیرید.

فروشگاه لیزرکات برترین سایت فروش انواع جاکاتالوگی دیواری و رومیزی در کشور با قابلیت انتخاب سایز دلخواه

4.7/5 - (4 امتیاز)
این مطالب را هم بخوانید:

انواع باکس پلکسی گلاس

به جعبه‌هایی که از جنس پلکسی ساخته می‌شوند باکس پلکسی گلاس می‌گویند. در این مطلب [ادامه مطلب...]

صفحه پلکسی چیست ؟

در این مطلب ابتدا به شما می‌گوئیم صفحه پلکسی چیست ؛ و کاربردهای این صفحه [ادامه مطلب...]

پلکسی گلاس شفاف چیست

در این مطلب شما با یک ورق کاملا شفاف آشنا خواهید شد که ایمنی آن [ادامه مطلب...]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *